Amacımız ?


Amacımız, biz üretim firmaları için gerçek, reel, anlaşılabilir maliyet muhasebesi kurmak, çalıştırmak, hep kontrol tutmaktır.


Bizler bu bilgi birikimimizi danışmanlık verelim program satalım bir seferlik hizmet verelim işimiz bitsin bakımından hiçbir zaman düşünmüyoruz.

Bizim ile çalışan üretim firmalarına maliyet muhasebesi kurmak hep yanında olmak her türlü desteği vermektir.

Hiçbir zaman çalıştığımız firmaları müşteri gibi görmedik, kendi şirketimiz, kendi iş yerimiz gibi, iyi bir yol gösterici olacağız.

Çalışma hayatımız boyunca üretim firmalarını her zaman bizim için en değerli firmalar olarak gördük.

Üretim yapan firmaların ülke ekonomisi için temel taşları olduğunu, üretim firmalarının kazandıkça ekonomimizin de kazanacağına inandık.

Bu sebeplerden dolayı TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİMİZİN (kosgeb,işkur,ticaret odaları vb.) küçük ve orta boy Kobilere verdiği tüm desteleri ücretsiz sağlayacağız, hiçbir danışmanlık ücreti almayacağız.

Piyasada bir sürü maliyet muhasebe sistemini çalışılabilecek firmalar var, biz hiçbir şekilde bu programı kullanın şu program iyi bu program kötü diye bir fikir beyan etmeyiz.

Bizim için bütün programları aynı mantalite kapsamında çalışmaktadır sadece aralarında teknik bazı özellikler vardır.

Bu sebeplerden dolayı biz üretim tesisi kapasitesine firma sahibinin ön görülerine göre istenilen sistemi kurulmasından yanayız.

Bizim amacımız küçük ve orta boy şirketlerimizin masraflarına yük olmak değil, bize harcayacakları parayı kat be kat şirketlerimize geri kazandırmaktır.

https://maliyetmuhasebe.com/

Bize Ulaşın